Profită de 50 LEI REDUCERE la prima ta comandă cu voucherul komoda10.

Rochie Roșie de Petrecere Red Glow

Rochie Roșie de Petrecere Red Glow – rochie mini cu paiete, spate decupat și fundă din satin. Ideală pentru evenimente festive, petreceri, Crăciun și Revelion.

 

 

Compozitie : 60%Poliester 40% Vascoza

450,00 lei

Tabel mărimi
Quantity

Livrare gratuită în România

Pentru comenzile de peste 500lei

100% Românesc

Toate produsele sunt realizate in România

Returnare produse

Retur în 14 Zile lucrătoare

Plăți online securizate

Prin operatorul NETOPIA Payments

Descriere

 

Rochia Roșie de Petrecere Red Glow este concepută pentru femeia care își dorește o apariție glam, modernă și elegantă. Croiala dreaptă și lejeră oferă o linie fluidă, potrivită pentru o varietate de siluete, fără a compromite confortul.

Țesătura este acoperită integral cu paiete roșii și albe, care reflectă lumina spectaculos și creează un efect vizual intens. Mâneca ¾ adaugă structură și echilibru, iar lungimea mini păstrează rochia într-o zonă tineresc-elegantă.

Spatele decupat, accentuat de o fundă amplă din satin roșu, devine punctul de atracție al piesei. Contrastul dintre paietele strălucitoare și satinul neted oferă un detaliu couture ce diferențiază rochia în mod subtil și rafinat.

Suportul textil flexibil menține confortul la purtare, iar zona frontală decorată dens cu paiete își păstrează forma fără să rigidizeze silueta. Rochia poate fi parțial căptușită pentru o așezare perfectă pe corp.

Red Glow este alegerea ideală pentru petreceri, evenimente festive, seri elegante, Crăciun, Revelion și orice ocazie în care se dorește o ținută puternică, modernă și strălucitoare. Se poate stiliza atât cu sandale fine, cât și cu cizme cu toc pentru un look fashion-forward.

Această rochie transmite feminitate, atitudine și încredere — fiind concepută pentru apariții memorabile, fără exces.
Rochie Roșie de Petrecere Red Glow – rochie mini cu paiete, spate decupat și fundă din satin. Ideală pentru evenimente festive, petreceri, Crăciun și Revelion.

Informații suplimentare

Material

paiete

Mărime

36, 38, 40, 42, 34

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Rochie Roșie de Petrecere Red Glow”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

×

Masurile din tabel sunt orientative, diferenta de la o masura la alta este de 4cm la circumferinte. In functie de croiala produsului  (fit sau oversized) circumferintele pot fi diferite fata de cele din tabelul de masuri. 

XBust (cm)Talie(cm)Sold(cm)
Masura 34866892
Masura 36907296
Masura 389476100
Masura 409880104
Masura 4210284108
Masura 4410688112
Masura 4610892116
Masura 4811296120
Masura 50116100124

Mare surpriză în acest weekend!

Abonează-te la newsletter si vei primi o supriza in inbox pe care o vei putea folosi pe 2 Noiembrie