Profită de 50 LEI REDUCERE la prima ta comandă cu voucherul komoda10.

(O recenzie client)

Rochie midi vâscoză jakardată Buttercup

100% VÂSCOZĂ

Cod produs KO23DRESSBUTTERCUP-2 Category Brand:

380,00 lei

Tabel mărimi
Quantity

Livrare gratuită în România

Pentru comenzile de peste 500lei

100% Românesc

Toate produsele sunt realizate in România

Returnare produse

Retur în 14 Zile lucrătoare

Plăți online securizate

Prin operatorul NETOPIA Payments

Descriere

Dă startul petrecerii cu Rochia din Vâscoză Jakardată  Această rochie, simplă, dar cu un croi elegant și rafinat, este exact ceea ce aveți nevoie pentru a vă duce look-ul de seară la un nivel plin de glam, dar poate fi purtată și pentru o ieșire în timpul zilei.

Cu un design versatil și atrăgător, Rochia din vâscoză jakardată Buttercup adaugă un strop de eleganță și rafinament garderobei tale. Indiferent dacă o porți la o petrecere sau pentru o ieșire în oraș, vei atrage priviri admirative și vei face senzație.

Investește în această rochie care îmbină eleganța cu simplitatea într-un mod atrăgător și chic. Fii pregătită să strălucești în fiecare moment!

Detalii definitorii:

  • Rochie cu mânecă lungă
  • Detalii țesatură jakardată
  • Furou separat din vascoză
  • Închidere cu fermoar 
  • Guler rotund

 

Dacă vrei să vezi și alte rochii din colecțiile noastre intră în secțiunea Rochii.

Suntem activi și în mediul online, fii alături de noi!

Informații suplimentare

Culoare

Mov, MUSTAR, VERDE SMARALD

Unde o porti

Smart-casual

Material

Vâscoză

Categorie produs

Rochii

1 recenzie pentru Rochie midi vâscoză jakardată Buttercup

  1. Pavel Diana Mariana –

    Rochia jakardată Buttercup este una dintre cele mai rafinate articole din colecția mea Komoda.

Adaugă o recenzie

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Completează garderoba cu...

  • Reduceri! Rochia din Voal Cinnamon Swirl
    ❤️

    Rochia din Voal Cinnamon Swirl

    Prețul inițial a fost: 380,00 lei.Prețul curent este: 150,00 lei.
    Selectează opțiunile Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
  • Reduceri! Rochie midi din vascoza Amelie

    Rochie midi din vascoza Amelie

    Prețul inițial a fost: 470,00 lei.Prețul curent este: 280,00 lei.
    Selectează opțiunile Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
×

Masurile din tabel sunt orientative, diferenta de la o masura la alta este de 4cm la circumferinte. In functie de croiala produsului  (fit sau oversized) circumferintele pot fi diferite fata de cele din tabelul de masuri. 

XBust (cm)Talie(cm)Sold(cm)
Masura 34866892
Masura 36907296
Masura 389476100
Masura 409880104
Masura 4210284108
Masura 4410688112
Masura 4610892116
Masura 4811296120
Masura 50116100124

Mare surpriză în acest weekend!

Abonează-te la newsletter si vei primi o supriza in inbox pe care o vei putea folosi pe 2 Noiembrie