Profită de 50 LEI REDUCERE la prima ta comandă cu voucherul komoda10.

Rochie bodycon Karina

Rochie bodycon din lurex cu structură, căptușită cu o vâscoză pentru susținere discretă și confort real.

Compozitie: 95%Poliester 5%Elastan

Captuseala : 100%Vascoza

Cod produs N/A Category

395,00 lei

Tabel mărimi
Quantity

Livrare gratuită în România

Pentru comenzile de peste 500lei

100% Românesc

Toate produsele sunt realizate in România

Returnare produse

Retur în 14 Zile lucrătoare

Plăți online securizate

Prin operatorul NETOPIA Payments

Descriere

Aceasta Rochie bodycon Karina este creată pentru femeile care își doresc piese bine construite și ușor de integrat. Este o rochie elegantă, gândită pentru apariții sigure și feminine. Designul pune în valoare silueta prin proporții echilibrate, fără exces.

Materialul exterior este un lurex cu structură, care oferă ținută și stabilitate formei. Strălucirea este discretă și controlată. Rochia este căptușită integral cu vâscoză cu rol de lejerie modelatoare, un element definitoriu pentru rochiile bodycon KoModa. Căptușeala creează o barieră plăcută între piele și materialul exterior, oferind confort sporit la purtare și o senzație echilibrată pe parcursul întregii zile sau seri.

Imprimeul grafic creează un efect optic de alungire a siluetei. Croiala urmărește linia corpului fără să limiteze mișcarea. Lungimea până la genunchi și mânecile trei sferturi oferă echilibru vizual. Rochia este potrivită pentru mai multe tipuri de conformație.

Aceasta Rochie bodycon se potrivește pentru evenimente de seară, petreceri elegante și cine festive. Poate fi purtată și în contexte semi-formale. Accesoriile bine alese cor schimba rapid registrul ținutei. Cu pantofi cu toc, devine sofisticată. Cu cizme și palton, capătă un aer modern.

Într-o garderobă capsulă, Karina funcționează ca piesă-cheie. Se potrivește sezonului rece și perioadelor de tranziție. Se combină ușor cu sacouri sau paltoane clasice. Oferă rapid o ținută completă, fără alegeri complicate.

Filosofia KoModa

Rochia bodycon Karina reflectă filosofia KoModa. Este o piesă feminină, bine gândită și confortabilă. O alegere sigură pentru garderobe construite atent.

Modelul poarta măsură 34 si are 1,72m înălțime.

Pentru mai multe rochii, intra in sectiunea Rochii.

 

Suntem activi și în mediul online, fii alături de noi!

 

Informații suplimentare

Material

Lurex

Culoare

Golg/Brown

Mărime

36, 38, 40, 42, 34

Sezon

All season

Unde o porti

Eveniment elegant, Seara, Smart-casual, Tinute elegante

Categorie produs

Rochii

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Rochie bodycon Karina”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Completează garderoba cu...

  • rochie bodycon din catifea

    Rochie bodycon Glittering Gala

    395,00 lei
    Selectează opțiunile Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
×

Masurile din tabel sunt orientative, diferenta de la o masura la alta este de 4cm la circumferinte. In functie de croiala produsului  (fit sau oversized) circumferintele pot fi diferite fata de cele din tabelul de masuri. 

XBust (cm)Talie(cm)Sold(cm)
Masura 34866892
Masura 36907296
Masura 389476100
Masura 409880104
Masura 4210284108
Masura 4410688112
Masura 4610892116
Masura 4811296120
Masura 50116100124

Mare surpriză în acest weekend!

Abonează-te la newsletter si vei primi o supriza in inbox pe care o vei putea folosi pe 2 Noiembrie