Profită de 50 LEI REDUCERE la prima ta comandă cu voucherul komoda10.

Pantalon drept Unscripted

Croiala clasică, dreaptă, se așază impecabil pe corp și avantajează orice siluetă. Talia este gândită să acopere zona buricului, oferind susținere și un plus de confort pe tot parcursul zilei.

Compozitie 62%Vascoza, 35%Poliester, 3%Elastan

Cod produs N/A Categories , , ,

330,00 lei

Tabel mărimi
Quantity

Livrare gratuită în România

Pentru comenzile de peste 500lei

100% Românesc

Toate produsele sunt realizate in România

Returnare produse

Retur în 14 Zile lucrătoare

Plăți online securizate

Prin operatorul NETOPIA Payments

Descriere

Pantalonul drept din stofa pantalon drept din stofa Unscripted este definiția eleganței lejere. Realizați dintr-o stofă maro cu textură moale, călduroasă și fluidă, aceștia îmbină confortul cu rafinamentul într-o piesă ușor de purtat, indiferent de context.

Croiala clasică, dreaptă, se așază impecabil pe corp și avantajează orice siluetă. Talia este gândită să acopere zona buricului, oferind susținere și un plus de confort pe tot parcursul zilei. Închiderea frontală este discretă, iar buzunarele laterale adaugă un plus de funcționalitate.

Țesătura aleasă oferă un aspect sofisticat, dar este suficient de lejeră pentru a însoți mișcarea naturală a corpului. Pantalon drept din stofa este o alegere excelentă pentru birou, dar pot fi integrați cu ușurință și în ținute casual elegante sau outfituri de seară, în funcție de cum alegi să-i accesorizezi.

Fie că îi porți cu sacoul asortat din aceeași colecție sau cu o bluză lejeră, acești pantaloni maro devin rapid un reper în garderoba ta de zi cu zi.

Modelul poarta măsură 34 si are 1.72m înălțime.

INGRIJIRE

Piesele din amestec cu vâscoză pot fi spălate la mașină, pe un program delicat. Rotațiile reduse ajută la păstrarea formei și texturii. Nu se recomandă uscarea automată. Uscarea naturală pe umeraș este ideală. Calcă piesa pe dos, la temperatură medie, pentru un finisaj neted.

 

Dacă vrei să vezi și alți pantaloni din colecțiile noastre intră în secțiunea Pantaloni.

Suntem activi și în mediul online, fii alături de noi!

Informații suplimentare

Nivel reducere

Reducere 30-40%

Sezon

All season

Unde o porti

Birou, Smart-casual

Material

Vascoza&Poliester&Elastan

Categorie produs

Pantaloni

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Pantalon drept Unscripted”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Completează garderoba cu...

  • Cămașă albă office Outlined

    Cămașă albă office Outlined

    329,00 lei
    Selectează opțiunile Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
×

Masurile din tabel sunt orientative, diferenta de la o masura la alta este de 4cm la circumferinte. In functie de croiala produsului  (fit sau oversized) circumferintele pot fi diferite fata de cele din tabelul de masuri. 

XBust (cm)Talie(cm)Sold(cm)
Masura 34866892
Masura 36907296
Masura 389476100
Masura 409880104
Masura 4210284108
Masura 4410688112
Masura 4610892116
Masura 4811296120
Masura 50116100124

Mare surpriză în acest weekend!

Abonează-te la newsletter si vei primi o supriza in inbox pe care o vei putea folosi pe 2 Noiembrie